Dermatologia

dermatologiaDermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami włosów, paznokci a także skóry.

Obejmuje zarówno aspekty medyczne jak i chirurgiczne. Dermatolog leczy choroby, w najszerszym znaczeniu, a także niektóre problemy kosmetyczne skóry, skóry głowy, włosy i paznokcie.

Lekarz ma do dyspozyji m.in. dermatoskop umożliwiający bez potrzeby pobierania wycinków tkankowych stwierdzić, czy dana zmiana jest groźna, czy nie. Szczególnie przydatny w diagnostyce różnicowej czerniaka złośliwego. Największą zaletą dermatoskopii jest to, iż jest ona metodą nieinwazyjną, tanią, a samo badanie trwa kilka minut.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie kliniczne i są uznanymi autorytetami medycznymi w dziedzinie dermatologi. 

W Centrum Medycznym LiderDent kompleksowo leczymy i poprawiamy wygląd skóry, włosów i paznokci naszych Pacjentów. Zajmujemy się dermatologią ogólną, estetyczną i dermatochirurgią. Na wyposażeniu posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający lekarzom dermatologom prowadzić precyzyjną diagnostykę oraz przeprowadzać zabiegi z użyciem optymalnie dobranych dla Pacjenta procedur.

Categories: