Usługi

Czym się zajmujemy?

Ortodoncja

Ortodoncja to specjalistyczna dziedzina stomatologii, która koncentruje się na korygowaniu wszelkich niewspółosiowości szczęki i prostowaniu zębów. Gdy rośniesz, twoja szczęka też rośnie. Twoje zęby mogą poruszać się przez kość w szczęce, dzięki czemu ortodonta może przetasować zęby za pomocą aparatu ortodontycznego i uczynić je ładnymi i prostymi.

Więcej
Implantologia

Zabieg implantacji jest najskuteczniejszym jak i najmniej inwazyjnym sposobem na uzupełnienie braku zębów. Jako jedyna metoda jest w stanie zahamować proces zaniku kości, który towarzyszy długotrwałym brakom uzębienia. Implanty mają na celu odtworzenie tak pojedynczych jak i większych braków. Wykonane są z tytanu, który nie powoduje w organiźmie żadnych reakcji na ciało obce. Organizm traktuje tytan jak własną tkankę do tego stopnia, że wszczepione implanty integrują się z kością człowieka. Umieszczenie implantu w kości wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesne.

Więcej
Profilaktyka

Ważne jest, aby sprawdzać zdrowie jamy ustnej dzieci częściej niż zęby dorosłych. Okres życia od urodzenia do okresu dojrzewania jest prawdopodobnie najważniejszy z punktu widzenia zdrowia danej osoby. Jest to okres, w którym dzieci tracą zęby mleczne. Jest to okres życia, w którym dziecko może naruszać higienę jamy ustnej i powodować infekcję, chorobę lub próchnicę. Jest to także krytyczny czas na wczesne wdrożenie wszelkich kosmetycznych, regenerujących lub prostujących decyzji. Dzięki przyjaznej atmosferze i przyjaznemu zespołowi profesjonalistów Twoje dziecko pokocha siedzenie w fotelu dentystycznym!

Więcej
RTG

Podstawowe zdjęcia potrzebne w diagnostyce stomatologicznej tzw. pantomogram (rtg.panoramiczny) i zdjęcie punktowe mogą Państwo wykonać na miejscu w przeciągu kilku minut. Wszystko przy użyciu jednego z najdokładniejszych urządzeń cyfrowych firmy Kodak.

Więcej
Protetyka

Jeśli potrzebujesz nowej protezy lub chcesz naprawić starą, złamaną protezę. Protezy i korony pomagają, gdy problemy z zębami wymykają się spod kontroli. Na przykład w przypadku pękania, odpryskiwania lub utraty zębów z powodu urazu mechanicznego lub wypadku. Proteza zabezpiecza twoje sztuczne zęby i utrzymuje je na miejscu. Korzystanie z protez pozwala znów normalnie żyć i jeść! Poza przygotowywaniem nowych protez oferujemy również usługi naprawy i czyszczenia starych protez.

Więcej

Potrzeby pacjenta są dla nas najważniejsze dlatego każdy traktowany jest z pełnym zrozumieniem. Terminy wizyt dopasowujemy do Państwa możliwości czasowych nawet w późnych godzinach wieczornych.