RTG

RTG

Podstawowe zdjęcia potrzebne w diagnostyce stomatologicznej tzw. pantomogram (rtg.panoramiczny) i zdjęcie punktowe mogą Państwo wykonać na miejscu w przeciągu kilku minut. Wszystko przy użyciu jednego z najdokładniejszych urządzeń cyfrowych firmy Kodak. Inżynierowie Carestream Dental od lat słyną z projektowania systemów obrazowania cyfrowego wyznaczających nowe standardy w diagnostyce i będących klasą samą w sobie. Dzięki ich staraniom powstał pantomograf CS 8100, bardzo prosty i kompaktowy system wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu. W rzeczywistości to jednak prostota jest wartością dodaną do inteligencji i wyrafinowania urządzenia CS 8100. Innowacyjne funkcje, w które wyposażono aparat, z jednej strony pomagają zapewnić najlepszą
Zalety w skrócie: • Panorama idealna dla codziennych potrzeb praktyki
• Łatwo dostępne cyfrowe obrazy
• Oszczędność czasu i pieniędzy
• Małe rozmiary, elegancja, ergonomia
CS 8100 jest pozbawiony niepotrzebnych funkcji i gadżetów.Praca z CS 8100 to łatwiejsze pozycjonowanie, najwyższa jakość i szybkość pozyskiwania obrazu. Zasadniczo są to dokładnie te cechy, których oczekują lekarze w codziennych wyzwaniach diagnostycznych.

Oferujemy następujace badania radiologiczne

Punktowe
Odcinkowe
Stawów żuchwowych (w zwarciu i rozwarciu)
Panoramiczne

Najczęstsze pytania

Badanie (zdjęcie RTG) wykonywane jest przy zastosowaniu promieniowania rentgenowskiego. Pacjent nie może sam zadecydować o konieczności wykonania takiego badania, dlatego wymagane jest skierowanie od lekarza który zdecyduje o wskazaniach do jego wykonania.